Tuğba Özerk yakalama kararının ardından adliyeye geldi | Yakından Kumanda

SON DAKİKA

Yakından Kumanda

Tuğba Özerk yakalama kararının ardından adliyeye geldi

Tuğba Özerk ile eski nişanlısı Murat Aşık’ın sevgilisi Gökçen Taştemel arasındaki ‘iffetsiz kadın’ kavgasında ünlü şarkıcı Özerk, hakkında çıkarılan yakalama kararı sonrası sabah saatlerindeki duruşma için adliyeye geldi. Hakim karşısına çıkan Özerk hakim karşısında ifade verdi.

Tuğba Özerk yakalama kararının ardından adliyeye geldi
Bu haber 08 Şubat 2018 - 17:37 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk’in bir gece kulübünde işadamı Murat Aşık ile yakınlaştığı iddiaları üzerine Murat Aşık’ın sevgilisi Gökçen Taştemel sert açıklamalar yapmıştı.

Taştemel’in açıklamalarının ardından Özerk, Gökçen Taştemel’nın magazin programlarına da katılarak hakkında asılsız iftiralarda bulunduğunu, kendisini ucuz ve iffetsiz bir kadınmış gibi göstermeye çalıştığını iddia ederek şikayetçi olmuştu. Özerk’in şikayeti üzerine ünlü model Taştemel hakkında hakaret suçundan dava açılan dava süresince birbirlerine telefon mesajıyla hakaret eden ikili için yeni bir dava açılmıştı.

Uzlaşma sağlanamamıştıTaraflar arasındaki davanın uzlaşmaya tabii suçlardan olduğu gerekçesiyle dosya Uzlaşma Bürosu savcılığına gönderilmişti. Uzlaşma teklif edilen Özerk ve Taştemel arasında uzlaşma sağlanamamıştı.

Devam eden yargılamada ünlü şarkıcı Tuğba Özerk hakkında ünlü model Gökçen Taştemel’le karşılıklı sanık olduğu davaya katılmayışı üzerine, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nce yakalama kararı çıkartılmıştı.

Hakkında çıkarılan yakalama kararı üzerine sabah saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adliyesine gelen Tuğba Özerk, hakim karşısına çıktı. İfade veren Özerk, daha sonra adliyeden ayrıldı. (İHA)

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA