Sezen Aksu'dan radikal karar! | Yakından Kumanda

SON DAKİKA

Yakından Kumanda

Sezen Aksu’dan radikal karar!

Sezen Aksu’dan radikal karar!
Bu haber 05 Şubat 2018 - 10:25 'de eklendi ve 1 kez görüntülendi.

Resmi sosyal medya hesaplarından Mehmetçiğe destek veren herhangi bir paylaşımda bulunmayan Aksu’ya sevenleri ve takipçileri çok sayıda yorum yaptı.

Sert eleştirilere daha fazla dayanamayan Aksu, tüm sosyal medya hesaplarını kapattı.
Sezen Aksu, Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçik için sessiz kalınca internet kullanıcıları tarafından eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Spor, magazin ve siyaset dünyasından birçok ünlü ve tanınan isim Zeytin Dalı Harekatı’yla ilgili birçok paylaşımda bulunup Mehmetçik’i destekledi ve terör örgütlerini lanetledi. Sezen Aksu’nun ise konuyla ilgili tek bir paylaşımda bulunmaması takipçileri tarafından tepki ile karşılandı.
Resmi sosyal medya hesaplarından Mehmetçik’e destek veren herhangi bir paylaşımda bulunmayan Sezen Aksu’ya sevenleri ve takipçileri çok sayıda yorum yaptı ve tepkileri dile getirdi. Sert eleştirilere daha fazla dayanamayan Aksu, tüm hesaplarını kapattı.

BU İLK DEĞİL!
Sezen Aksu’nun, Atatürk’e hakareti, düşünce özgürlüğü olarak değerlendirdiği yolunda sosyal medya üzerinde iddialar ortaya atılmıştı.
Ünlü Sanatçı Sezen Aksu, Atatürk’e hakaretle ilgili sosyal medyada hakkında konuşulan iddialara yine sosyal medyadan cevap vermiş yanıtı sert olmuştu. Sezen Aksu’nun sosyal medyadan şu açıklamayı yapmıştı:
Sezen Aksu’nun, Atatürk’e hakareti, düşünce özgürlüğü olarak değerlendirdiği yolundaki sosyal medya paylaşımlarına cevabıdır: “Atatürk ve ailesi hakkında yapılan spekülasyonlar alçakçadır; yapanlar da düz alçaktır. Fikrim de zikrim de budur. Bu alçaklığın popüler figürler, bilhassa da benim üzerimden köpürtülmesi, çok bilindik algı operasyonlarından biridir..” SN Müzik

İNSTAGRAM HESABINI 2016 YILINDA AÇMIŞTI
Türkçe Pop Müziğin divası Sezen Aksu, Instagram’daki tek resmi hesabını 2016 yılında açmıştı.
Sezen Aksu, Instagram’da ve Twitter’da resmi olmayan hesaplar ile temsil edilmekte idi. Sezen Aksu’nun Instagram’da sadece yakın dostlarının bildiği bir Instagram hesabından sosyal medyayı takip ettiği bilinmekte idi.
Aksu’nun resmi hesapları Twitter’da @sezenaksu_resmi ve Instagram’da @sezenaksuresmi olarak duyurulmuştu.
Sezen Aksu Instagram’daki ilk resmi postu olarak, sözü kendisine müziği Atilla Özdemiroğlu’na ait olan “Çocuk Gözleri” isimli şarkısını paylaşmıştı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA