SON DAKİKA

Yakından Kumanda

Nejat Çarkacı’dan ‘Sen Beni Boş Ver’

Nejat Çarkacı, 2016 yılında çıkardığı projesi ‘Sevda Yorgunu’, 2017 yılında çıkardığı teklileri ‘Varsın Ayrılık Olsun’ ve ‘Akasya Kokulu Yarim 2017’ ile müzik kariyerine devam ederken Şubat 2018’de yeni şarkısı ‘Sen Beni Boş Ver’i yayımlıyor.

Nejat Çarkacı’dan ‘Sen Beni Boş Ver’
Bu haber 21 Şubat 2018 - 18:49 'de eklendi ve 235 kez görüntülendi.

Bugüne kadar yorumculuğunun yanı sıra söz yazarı ve besteci olarak da başarılı işlere imza atan Nejat Çarkacı’nın, ‘Alma Ahımı’, ‘Özledim’, ‘Sevda Yorgunu’, ‘Güllerim Solmasın’ gibi 90’lardan bugüne gelen birçok popüler şarkısı bulunuyor. Çarkacı’nın yeni teklisi ‘Sen Beni Boş Ver’in söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi yeni nesilin başarılı aranjörlerinden Ali Tolga Demirtaş’a ait.

Daha önce de birlikte çalışan Çarkacı ile Demirtaş, ‘Sen Beni Boşver’in kayıtlarını Lonca OnAir ve BahçeKat Stüdyoları’nda gerçekleştirdi. 

Nejat Çarkacı, “İş hayatına dalıp uzun süre müziğe ara verdikten sonra dinleyicilerime onlardan bir daha uzak kalmayacağım konusunda söz verdim. Ardından bana inanan, yaptığım müziği seven yol arkadaşları buldum. Birlikte bestelerimi düşündük, birçok şey çizdik, karaladık, denedik. Kısacası birlikte mutfağa girdik ve içimdeki saklı kalan tarifleri birlikte pişirdik. Olgunlaşanları da zamanı geldikçe müzikseverlere sunuyoruz. Heyecanımızı paylaşmaları dileğiyle” dedi.

Çarkacı, 2 Şubat 2018’de tüm dijital platformlarda yayında olacak şarkının video klibinde ise yönetmen Tülay İbak ile çalıştı. 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA