DOLAR 8,10910.02%
EURO 9,70510.01%
STERLIN 11,17780.09%
ALTIN 455,190,08%
BIST 1.378,370.18%
BITCOIN 5137324,94%
İstanbul
15°

AÇIK

04 50

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kripto Para Fiyat Hacim Fark Saat
  • Bitcoin 513351 18681925 % 4.80368 23:11
  • Ethereum 18545.04 115457863.0615 % 5.80163 23:11
  • Binance Coin 4504.01 154533651.9 % -8.64454 23:10
  • XRP 14.23 45973318056 % 24.73944 23:11
  • Tether 8.12 45500522905.917 % -0.49126 23:06
  • Cardano 11.43 32031624008.67 % 5.79543 23:10
  • Polkadot 345.99 984327111.71174 % 4.08684 23:11
  • Uniswap 285.89 519857388.13208 % -7.19079 23:10
  • Litecoin 2144.77 66752414.515387 % 6.38444 23:10
  • Stellar 5.31 22848873135.582 % 13.05639 23:11
  • Chainlink 286.01 419009556.43444 % 5.31739 23:11
  • Bitcoin Cash 5912.75 18707299.896789 % 7.52854 23:10
  • Theta Network 101.79 1000000000 % 2.41912 23:11
  • Dogecoin 0.740112 129168787593.31 % 27.32122 23:10
  • USD Coin 8.11 11156400879.469 % -0.66498 23:11
  • Filecoin 1349.12 66564566 % -2.70154 23:11
  • TRON 1.19 71660220128 % 10.4375 23:11
  • VeChain 1.22 64968961033 % 15.9803 23:10
  • Wrapped Bitcoin 513526 147689.86290737 % 4.82082 23:10
  • Solana 223.67 270018751.53006 % -3.86397 23:11
  • EOS 59.44 955505717.9618 % 11.96129 23:11
  • IOTA 17.62 2779530283.2778 % 8.89728 23:10
  • Terra 127.01 381419540.3338 % 5.50534 23:10
  • Crypto.com Coin 1.91 25263013692 % 6.86384 23:10
  • Monero 2674.25 17882526.519185 % 3.34494 23:11
  • OKB 174.49 269444872.26 % -7.24436 23:11
  • cETH 371.82 125298733.10297 % 5.96722 23:09
  • Cosmos 194.32 238526146.88641 % 7.09283 23:11
  • BitTorrent 0.068849 659071882049 % 1.46775 23:11
  • Bitcoin SV 2374.65 18704907.894239 % 11.27469 23:11
  • Tezos 52.83 766309707.49451 % 2.43888 23:10
  • Aave 3224.18 12486257.81675 % -1.10347 23:10
  • FTX Token 452.19 88281762.637883 % 4.41606 23:10
  • NEO 541.04 70530000 % 2.7554 23:11
  • Avalanche 274.62 128566821.48942 % -1.74111 23:10
  • Algorand 12.22 2747398193.8028 % 0.74253 23:11
  • NEM 3.59 8999999999 % -1.85513 23:10
  • Kusama 3507.13 8980098.0741123 % 0.79147 23:11
  • Elrond 1728.16 17501141 % -4.32226 23:10
  • Huobi Token 165.32 182827444.25441 % -6.65896 23:10
  • PancakeSwap 198.3 151319379.51471 % -8.96071 23:10
  • Holo 0.153892 177619433541.14 % -0.87366 23:10
  • cUSDC 0.177605 150104985170.66 % -0.71232 23:09
  • THORChain 107.28 231325761.0976 % 7.66338 23:11
  • Dash 2369.8 10076635.747633 % 2.98509 23:11
  • Synthetix Network Token 156.43 151346470.77488 % -2.80015 23:10
  • Hedera Hashgraph 2.99 7916861992 % 0.5984 23:11
  • Enjin Coin 24.83 934313756.71922 % 2.06141 23:11
  • Chiliz 4.21 5344064580 % -10.81864 23:10
  • Celsius Network 57.05 383306566.4471 % -2.29852 23:11
  • Ethereum Classic 170.43 126221005.59831 % 6.97468 23:11
  • Decred 1628.36 12817427.103757 % 4.22274 23:10
  • cDAI 0.173131 119197676780.76 % -0.64163 23:09
  • Zcash 1815.44 10988522.506464 % 0.7418 23:10
  • Zilliqa 1.67 11918739537.226 % 2.38773 23:11
  • Stacks 18.85 1052561461.6878 % 9.92699 23:11
  • Compound 3912.5 5036059.3144252 % 3.24417 23:10
  • The Graph 15.73 1224999438 % -5.68139 23:10
  • Maker 20853 901682.59039227 % -4.29935 23:11
  • Sushi 128.07 145043971.32538 % -3.68175 23:11
  • Near 52.93 348569455 % -3.76982 23:10
  • Basic Attention Token 12.2 1492816440.6224 % 5.38836 23:10
  • Polygon 3.37 5038388130 % 15.29312 23:10
  • LEO Token 17.3 957068139.9 % 0.18904 23:11
  • Bitcoin Gold 883.96 17513924 % 3.24705 23:10
  • NEXO 27.3 560000010.0064 % 4.00977 23:10
  • 0x 18.66 781547659.17624 % 6.98773 23:10
  • TerraUSD 8.17 1768422801.5629 % 0.31377 23:10
  • Huobi BTC 513356 27906.37665999 % 4.74705 23:10
  • Ravencoin 1.56 8549735000 % 2.34162 23:11
  • yearn.finance 366811 36096.410289287 % 3.74931 23:11
  • UMA 216.79 60056046.329992 % -2.25918 23:11
  • Fei Protocol 6.38 2034889590.2451 % 0.15063 23:08
  • Waves 127.08 100000000 % 1.72069 23:11
  • Qtum 121.94 103316036 % 2.71069 23:11
  • Ontology 15.55 809807991 % 1.33489 23:11
  • ICON 21.08 597297326.71345 % -4.33276 23:09
  • Decentraland 9.01 1327372145.9865 % -2.89609 23:11
  • Flow 311.89 36379735.260912 % 0.42403 23:10
  • Harmony 1.2 9401895006.2931 % -1.14958 23:10
  • ECOMI 0.064151 170380021492.82 % 0.92045 23:09
  • OMG Network 77.83 140245398.24513 % 0.85795 23:10
  • Siacoin 0.229323 47527485000 % 4.17849 23:11
  • KuCoin Token 134.09 79445712 % -11.88017 23:10
  • Bancor Network Token 57.86 178571231.97042 % 1.81485 23:10
  • Helium 130.34 77854962.83518 % -1.97157 23:10
  • DigiByte 0.699884 14214947188.382 % 2.3286 23:11
  • IOST 0.53182 18576594154.688 % 6.64829 23:10
  • Ankr 1.38 6996232711.125 % 1.79956 23:11
  • Voyager Token 43.18 222295208.23845 % 8.61717 23:08
  • WINk 0.01243782 766299999999 % -0.0445 23:11
  • Arweave 217.26 43825615 % 0.95728 23:08
  • Pundi X 36.47 258491637.23192 % -5.8661 23:10
  • Reserve Rights Token 0.696463 13157804000 % 1.38121 23:10
  • Dent 0.096643 94033927360.736 % -7.28774 23:10
  • Amp 0.245683 36271610691.66 % 3.71505 23:10
  • Pundi X [OLD] 0.03685919 236519288706.33 % -7.09717 23:11
  • Fantom 3.42 2541152731.01 % -2.73491 23:11

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.