Derbinin hakemi Abdulkadir Bitigen « Yakından Kumanda – Son Dakika Medya Haberleri

9 Ağustos 2022 - 17:17

Derbinin hakemi Abdulkadir Bitigen

Derbinin hakemi Abdulkadir Bitigen
Son Güncelleme :

12 Mart 2020 - 9:39

Süper Lig’in 26. haftasında 13, 14, 15 ve 16 Mart tarihlerinde oynanacak müsabakalarda görev alacak hakemler belli oldu. Zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmalarda Trabzonspor – Başakşehir maçını Fırat Aydınus, Galatasaray – Beşiktaş derbisini ise Abdulkadir Bitigen yönetecek.Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 26. hafta maçlarında düdük çalacak hakemler şöyle:13 Mart Cuma20.00 MKE Ankaragücü – Rizespor: Halil Umut Meler20.00 Kasımpaşa – Göztepe: Yaşar Kemal Uğurlu14 Mart Cumartesi14.00 Denizlispor – Gençlerbirliği: Cüneyt Çakır17.00 Aytemiz Alanyaspor – Gaziantep FK: Atilla Karaoğlan20.00 Konyaspor – Fenerbahçe: Hüseyin Göçek

FİKSTÜR - 12 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

TrabzonsporvsAtakaş Hatayspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Alanyaspor 1 2 3
2 Trabzonspor 1 2 3
3 Adana Demirspor 1 1 3
4 Beşiktaş 1 1 3
5 Galatasaray 1 1 3
6 Demir Grup Sivasspor 1 0 1
7 Gaziantep FK 1 0 1
8 arabam.com Konyaspor 0 0 0
9 Atakaş Hatayspor 0 0 0
10 Fenerbahçe 0 0 0
11 HangiKredi Ümraniyespor 0 0 0
12 Kasımpaşa 0 0 0
13 Medipol Başakşehir 0 0 0
14 MKE Ankaragücü 0 0 0
15 Bitexen Giresunspor 1 -1 0
16 Fraport TAV Antalyaspor 1 -1 0
17 Yukatel Kayserispor 1 -1 0
18 VavaCars Fatih Karagümrük 1 -2 0
19 İstanbulspor 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0