Canlı Sonuçlar - Yakından Kumanda - Son Dakika Medya HaberleriYakından Kumanda – Son Dakika Medya Haberleri

13 Haziran 2021 - 14:28
ALMANYA REGİONALLİGA
İPT
Optik Rathenow Optik Rathenow
0 - 0
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
İPT
Energie Cottbus Energie Cottbus
0 - 0
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
İPT
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
0 - 0
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
İPT
Berliner AK 07 Berliner AK 07
0 - 0
Babelsberg 03 Babelsberg 03
İPT
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
0 - 0
Altglienicke Altglienicke
İPT
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
0 - 0
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
İPT
Chemnitzer Chemnitzer
0 - 0
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
İPT
Bischofswerdaer Bischofswerdaer
0 - 0
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
İPT
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
0 - 0
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
İPT
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
VfB Auerbach VfB Auerbach
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Union Omaha Union Omaha
4 - 2
New England Revolution II New England Revolution II
MS
Forward Madison Forward Madison
0 - 0
Richmond Kickers Richmond Kickers
MS
FC Tucson FC Tucson
2 - 3
Chattanooga Red Wolves Chattanooga Red Wolves
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
02:00
Charleston Battery Charleston Battery
- : -
New York Red Bull II New York Red Bull II
MS
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
1 - 1
Miami FC Miami FC
MS
Louisville City Louisville City
3 - 0
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
MS
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
1 - 0
Real Monarchs Real Monarchs
MS
Oklahoma City Energy Oklahoma City Energy
1 - 2
Birmingham Legion Birmingham Legion
MS
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
1 - 1
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
MS
New Mexico United New Mexico United
0 - 0
Austin Bold FC Austin Bold FC
MS
Orange County SC Orange County SC
1 - 0
Oakland Roots Oakland Roots
MS
San Diego Loyal San Diego Loyal
2 - 1
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
MS
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
3 - 0
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Santa Rita Santa Rita
- : -
CD Huila CD Huila
18:00
Williete Williete
- : -
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI
16:00
İngiltere İngiltere
- : -
Hırvatistan Hırvatistan
19:00
Avusturya Avusturya
- : -
Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
22:00
Hollanda Hollanda
- : -
Ukrayna Ukrayna
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Brisbane Roar Brisbane Roar
1 - 2
Adelaide United Adelaide United
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
08:00
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
- : -
Gungahlin United Gungahlin United
MS
Tuggeranong United Tuggeranong United
0 - 1
Canberra FC Canberra FC
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
4 - 2
SC Wanderers SC Wanderers
MS
Logan Lightning Logan Lightning
2 - 2
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
MS
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
2 - 7
Queensland Lions Queensland Lions
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS
Sydney United Sydney United
1 - 0
Marconi Stallions Marconi Stallions
MS
Rockdale Ilinden Rockdale Ilinden
2 - 4
Blacktown City Blacktown City
BELARUS 1. LİGİ
17:00
Isloch Isloch
- : -
Dinamo Brest Dinamo Brest
19:00
Rukh Brest Rukh Brest
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
BELARUS 2. LİGİ
15:00
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
- : -
Volna Volna
17:00
Lida Lida
- : -
FC Baranovichi FC Baranovichi
19:00
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
- : -
Slonim 2017 Slonim 2017
BREZİLYA SERİE A
MS
Santos Santos
0 - 0
Juventude Juventude
MS
Palmeiras Palmeiras
1 - 1
Corinthians Corinthians
22:00
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
- : -
Sao Paulo Sao Paulo
22:00
Flamengo Flamengo
- : -
America Mineiro America Mineiro
22:00
Gremio Gremio
- : -
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
BREZİLYA SERİE B
MS
Vila Nova Vila Nova
1 - 0
CSA CSA
MS
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
1 - 2
Vasco da Gama Vasco da Gama
MS
Cruzeiro Cruzeiro
1 - 1
Goias Goias
22:00
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Remo Remo
22:00
Avai FC Avai FC
- : -
Brusque Brusque
BREZİLYA SERİE C
MS
EC Jacuipense EC Jacuipense
0 - 2
Paysandu Paysandu
17:00
Tombense Tombense
- : -
AED Altos AED Altos
17:00
Criciuma Criciuma
- : -
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
22:00
Botafogo PB Botafogo PB
- : -
Volta Redonda Volta Redonda
22:00
Parana Parana
- : -
Figueirense Figueirense
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
19:00
O Medéa O Medéa
- : -
NC Magra NC Magra
19:00
JSM Skikda JSM Skikda
- : -
WWA Tlemcen WWA Tlemcen
19:45
MC Alger MC Alger
- : -
JS Saoura JS Saoura
21:00
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
US Biskra US Biskra
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT
Zlin B Zlin B
0 - 0
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
ERT
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
0 - 0
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
ERT
Znojmo Znojmo
0 - 0
Hlucin Hlucin
ERT
Uhersky Brod Uhersky Brod
0 - 0
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
ERT
Slovan Rosice Slovan Rosice
0 - 0
MFK Vyskov MFK Vyskov
ERT
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
0 - 0
SK Hanacka SK Hanacka
ERT
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
0 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
ERT
Unicov Unicov
0 - 0
Slovacko B Slovacko B
ERT
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
0 - 0
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
DÜNYA KUPASI - ASYA ELEMELERİ
MS
Güney Kore Güney Kore
2 - 1
Lübnan Lübnan
DÜNYA KUPASI - CONCACAF ELEMELERİ
MS
Haiti Haiti
0 - 1
Kanada Kanada
MS
Panama Panama
2 - 1
Curaçao Curaçao
EKVATOR B LİGİ
MS
Cumbaya FC Cumbaya FC
1 - 1
LDU Portoviejo LDU Portoviejo
23:00
Gualaceo Gualaceo
- : -
Santo Domingo Santo Domingo
23:00
Independiente Juniors Independiente Juniors
- : -
El Nacional El Nacional
23:30
Guayaquil SC Guayaquil SC
- : -
Atletico Porteno Atletico Porteno
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
71'
Flora Tallinn Flora Tallinn
1 - 0
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
17:00
EB/Streymur EB/Streymur
- : -
NSI Runavik NSI Runavik
17:00
HB Torshavn HB Torshavn
- : -
Vikingur Vikingur
18:00
B68 Toftir B68 Toftir
- : -
B36 Torshavn B36 Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
21:15
Hassania Agadir Hassania Agadir
- : -
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
23:30
Raja Casablanca Raja Casablanca
- : -
RS Berkane RS Berkane
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
73'
OLS OLS
1 - 0
PS Kemi PS Kemi
17:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
Pepo Pepo
18:30
Honka Akatemia Honka Akatemia
- : -
FC Jazz FC Jazz
18:30
Ilves II Ilves II
- : -
SalPa SalPa
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
18:30
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
- : -
JäPS JäPS
18:30
GBK GBK
- : -
Vasa IFK Vasa IFK
18:30
NJS NJS
- : -
Reipas Reipas
18:30
Atlantis Atlantis
- : -
PeKa PeKa
18:30
OTP OTP
- : -
SJK Akatemia SJK Akatemia
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
15:00
PK 35 PK 35
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
18:00
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
TPS Turku TPS Turku
18:30
Gnistan Gnistan
- : -
MP MP
18:30
Musa Pori Musa Pori
- : -
VPS Vaasa VPS Vaasa
18:30
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
- : -
Jaro Jaro
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
0 - 2
Bucheon Bucheon
MS
Ansan Greeners Ansan Greeners
2 - 3
Busan I'Park Busan I'Park
MS
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
1 - 2
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
1 - 2
Cheongju FC Cheongju FC
MS
Gimhae Gimhae
3 - 1
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
MS
Busan Kyotong Busan Kyotong
2 - 2
Cheonan City Cheonan City
69'
Daejeon Korail Daejeon Korail
1 - 0
Gangneung City Gangneung City
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
16:30
Samtredia Samtredia
- : -
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
16:30
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
- : -
Saburtalo Saburtalo
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
MS
Meksika Meksika
0 - 0
Honduras Honduras
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
28'
Stockport County Stockport County
0 - 0
Hartlepool United Hartlepool United
İSPANYA LA LİGA 2
22:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
Girona Girona
İSVEÇ 1. LİGİ
28'
Hammarby TFF Hammarby TFF
1 - 0
Sandvikens IF Sandvikens IF
28'
Brommapojkarna Brommapojkarna
0 - 0
Pitea Pitea
17:00
IFK Luleå IFK Luleå
- : -
Sylvia Sylvia
20:30
Qviding Qviding
- : -
Trollhattan Trollhattan
İSVEÇ 2. LİGİ
66'
United IK Nordic United IK Nordic
2 - 0
Eskilstuna City Eskilstuna City
70'
Ytterhogdals Ytterhogdals
2 - 0
Storfors AIK Storfors AIK
28'
FC Gute FC Gute
0 - 1
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
28'
Eskilsminne Eskilsminne
0 - 1
Ullareds Ullareds
28'
Onsala Onsala
2 - 0
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
15:00
Vinbergs IF Vinbergs IF
- : -
Höganas BK Höganas BK
15:00
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
- : -
Skiljebo SK Skiljebo SK
15:00
Varbergs GIF Varbergs GIF
- : -
Husqvarna FF Husqvarna FF
15:00
BK Olympic BK Olympic
- : -
Rappe Go IF Rappe Go IF
15:00
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
- : -
BK Forward BK Forward
15:00
IK Tord IK Tord
- : -
Savedalens Savedalens
15:00
Nyköpings Nyköpings
- : -
Varmbols FC Varmbols FC
15:30
IFK Stocksund IFK Stocksund
- : -
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
16:00
Karlstad 2 Karlstad 2
- : -
Yxhults IK Yxhults IK
16:00
Karlskrona AIF Karlskrona AIF
- : -
FBK Balkan FBK Balkan
16:00
Jarfalla Jarfalla
- : -
IFK Lidingö IFK Lidingö
16:00
IFK Skövde IFK Skövde
- : -
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
16:00
Gottne Gottne
- : -
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
16:00
IFK Östersund IFK Östersund
- : -
Sandviks Sandviks
16:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
- : -
Angered BK Angered BK
17:00
IFK Berga IFK Berga
- : -
Eslovs Eslovs
17:00
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
17:00
Karlslunds Karlslunds
- : -
Huddinge Huddinge
17:00
Team TG FF Team TG FF
- : -
Skelleftea Skelleftea
19:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
- : -
Smedby AIS Smedby AIS
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
28'
IFK Varnamo IFK Varnamo
0 - 0
Trelleborg Trelleborg
İTALYA SERİE C LİGİ
19:00
Padova Padova
- : -
Alessandria Alessandria
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
2 - 0
Sagamihara Sagamihara
MS
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
2 - 0
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
MS
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
1 - 0
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
MS
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
0 - 1
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
MS
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
2 - 2
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
MS
Albirex Niigata Albirex Niigata
0 - 1
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
MS
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
1 - 0
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
MS
Machida Zelvia Machida Zelvia
0 - 2
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
MS
Ehime FC Ehime FC
1 - 3
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
66'
FC Ryukyu FC Ryukyu
2 - 0
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
66'
Omiya Ardija Omiya Ardija
1 - 1
Tochigi SC Tochigi SC
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
0 - 2
Kagoshima United Kagoshima United
MS
Gainare Tottori Gainare Tottori
1 - 8
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
MS
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
1 - 1
Imabari Imabari
MS
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
3 - 0
Yokohama Sports Yokohama Sports
MS
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
1 - 2
Fukushima United Fukushima United
MS
Kataller Toyama Kataller Toyama
1 - 1
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
JAPONYA LİG KUPASI
MS
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
1 - 3
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
MS
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 - 4
FC Tokyo FC Tokyo
MS
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 - 2
Vissel Kobe Vissel Kobe
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
16:00
Taraz Taraz
- : -
Kairat Almaty Kairat Almaty
16:00
FC Astana FC Astana
- : -
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
18:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
- : -
FC Turan FC Turan
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
21:30
Millonarios Millonarios
- : -
Junior Junior
LETONYA VİRSLİGA
28'
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
0 - 0
Valmiera Valmiera
16:00
Riga FC Riga FC
- : -
Noah Jurmala Noah Jurmala
16:30
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
19:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
FS Metta LU FS Metta LU
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Enugu Rangers Enugu Rangers
- : -
Sunshine Stars Sunshine Stars
18:00
Abia Warriors Abia Warriors
- : -
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Warri Wolves FC Warri Wolves FC
- : -
Dakkada Dakkada
18:00
Nasarawa United Nasarawa United
- : -
Plateau United Plateau United
18:00
Heartland Owerri Heartland Owerri
- : -
Jigawa Golden Stars Jigawa Golden Stars
18:00
Katsina United Katsina United
- : -
Enyimba Enyimba
18:00
Kwara United Kwara United
- : -
MFM MFM
18:00
Kano Pillars Kano Pillars
- : -
Akwa United Akwa United
18:00
Wikki Tourist Wikki Tourist
- : -
Ifeanyi Uba Ifeanyi Uba
18:00
Adamawa United Adamawa United
- : -
Rivers United Rivers United
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
- : -
Brann Brann
19:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Haugesund Haugesund
19:00
Bodo Glimt Bodo Glimt
- : -
Mjondalen Mjondalen
19:00
Stromsgodset Stromsgodset
- : -
Rosenborg Rosenborg
21:00
Viking Viking
- : -
Valerenga Valerenga
POLONYA 1. LİGİ
45'
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
0 - 0
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
DA
Gornik Leczna Gornik Leczna
1 - 0
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
DA
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
1 - 0
GKS Belchatow GKS Belchatow
DA
Radomiak Radom Radomiak Radom
2 - 0
Korona Kielce Korona Kielce
45'
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
0 - 1
Arka Gdynia Arka Gdynia
45'
Widzew Lodz Widzew Lodz
1 - 1
Odra Opole Odra Opole
45'
Miedz Legnica Miedz Legnica
0 - 1
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
45'
GKS Tychy GKS Tychy
0 - 0
LKS Lodz LKS Lodz
45'
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
0 - 1
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Penarol Penarol
1 - 1
Rentistas Rentistas
18:30
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
- : -
Cerro Largo Cerro Largo
21:30
Club Nacional Club Nacional
- : -
Fenix Fenix
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
0 - 1
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
MS
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
4 - 1
Zulia Zulia
22:00
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
- : -
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 53 85
2 Sakaryaspor 35 30 66
3 Kırşehir Belediyespor 35 23 65
4 Kırklarelispor 35 26 63
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 23 63
6 Bodrumspor 35 27 58
7 Etimesgut Belediyespor 35 26 58
8 Turgutluspor 35 -9 52
9 Karacabey Belediyespor 35 9 49
10 Tarsus İdman Yurdu 35 6 49
11 Serik Belediyespor 35 1 49
12 Pendikspor 35 11 47
13 Pazarspor 35 0 47
14 Bayburt Özel İdarespor 35 -10 44
15 Sivas Belediyespor 35 4 40
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 -2 39
17 GMG Kastamonuspor 35 -20 36
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 -33 29
19 Mamak FK 35 -78 24
20 Kardemir Karabükspor 35 -87 2