SON DAKİKA

Yakından Kumanda
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 07:13 Jüpiter-Pluto görünümü, size arzu ettiğiniz başarıyı getirir. Maddi-manevi açıdan sizi tatmin edici olanak ve fırsatların göstergesidir. Tayin ve terfi etmek, uzun yıllardır mücadele ettiğiniz bir alanda rahata kavuşmak halidir. Yatırım anlamında işlerin, kazançların işaretçisidir. Olgunlaşmadır, büyüme ve güçlenmedir. İnançla yolunuzda yürümektir. Büyük bir kuvvet elde etmektir. Mevcut şartların iyileşmesi, bir hedefin gerçekleşmesidir. Yüksek eğitim, lisansüstü araştırma, tez, projenizin kabulü, yeni bir ortama giriş anlamına gelir. Performansınız yükselir. Yaptığınız işte lider konuma çıkarsınız.

Saat 13:54 Ay-Pluto kavuşumu, protest yanlarınızı ortaya çıkartır. Gerektiğinde olaylara müdahalede bulunmanızda yardımcıdır. Ruhunuzun derinlikleriyle temasa geçmeniz kolaylaşır. Hissedişleriniz yüksektir.

Saat 13:57 Ay-Jüpiter görünümü, bugün sunulacak işlerin başkaları tarafından beğenilmesini sağlar. Ciddi proje ve başarıları destekler. İyimserlik verir. İnsanlar sizi başarılı bulur.

Saat 23:27 Ay-Mars görünümü, sizler açısından gayet olumludur. Ters giden durumları kontrol altına alabilir, kendinize faydalı olacak şekilde yönlendirebilirsiniz.

Not: 15-21 Ocak haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Güzellikler sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

https://www.mynet.com/15-21-ocak-haftalik-burc-yorumlari-1213241-mykadin

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA