SON DAKİKA

Yakından Kumanda
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar saat 07:13 Jüpiter-Pluto görünümü, başkaları tarafından anlaşılma, desteklenme ve sevilme olgularını yeniden ele almamızı sağlayan bir enerjidir. Olumlu yönde gelişme arzumuzdur. Aile olmak, bir arada yaşamak ve sağlıklı bir hayat sürebilmek için kararlar veririz. Geçmişimizle yüzleşiriz, geleceğimizi inşa edebilmek için gayret gösteririz. Daha üst bir seviyeye çıkabilmek için birileri size destek verebilir. Kişisel anlamda bir büyümenin rotasını çizen bu görünüm, olgunlaşmanın göstergesidir. Reform hareketidir. Yeteneğinizi bir iş veya bir alanda değerlendirme fırsatıdır.

Saat 13:54 Ay-Pluto kavuşumu mücadele verdiğiniz alanlarda bazı derslerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bunlar gelişiminiz açısından çok derece kıymetlidir.

Saat 13:57 Ay-Jüpiter görünümü, zorunlu işlerinizi gerek ev içinde veya ofiste başarılı şekilde yapmanın işaretçisidir. Bunun karşılığını da görmek istersiniz.

Saat 23:27 Ay-Mars görünümü, hem çıkarlarınız, güvenceniz ve çevrenizle alakalı konular üzerinde düşünmenize neden olur. Amacınız her ne olursa olsun doyumlu bir hayat sürmektir.

Not: 15-21 Ocak haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Güzellikler sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

https://www.mynet.com/15-21-ocak-haftalik-burc-yorumlari-1213241-mykadin

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA