SON DAKİKA

Yakından Kumanda
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler saat 07:13 Jüpiter-Pluto görünümü sizlerin içinizdeki gücün uyanışıdır. Maddi ve manevi anlamda zenginlik işaretçisidir. Hayatınıza pozitif yönde bir ivme kazandırır. Bozulmuş, verimsiz, kazandırıcı olmayanı geride bırakmaktır. Bir dönüşüm hareketidir. Bu kişisel yönde olacağı gibi, başkalarından göreceğiniz desteğin de göstergesidir. Sizin zorla veya istemeyerek değil, doğal olarak katılımda bulunacağınız bir adımın atılması, gelişmenin yaşanması halidir. Çevreniz büyür, birileri fırsatlar sunar, karşınıza olanaklar çıkar. Hayatınızı daha iyi hale getirmenizi sağlayacak şans ve dönüşümün göstergesidir.

Saat 13:54 Ay-Pluto kavuşumu gayet olumlu bir yansımadır. Size gücünüzü hatırlatır. Düşüncelerinizi dışa karşı pek belli etmeseniz de, aslında ne yapmanız gerektiğini gayet iyi bilirsiniz.

Saat 13:57 Ay-Jüpiter görünümü, gün boyu işlerinizi başarılı şekilde yapmanızı sağlıyor. Belki yorucu ancak biliyorsunuz ki, çalışmadan bir şey olmuyor. İnsanların sizi takdir etmesi hoşunuza gider.

Saat 23:27 Ay-Mars görünümü, hem aşk hayatınız hem kendiniz hem de ruhsal anlamda ne istediğiniz bilinci içinde hareket edebilirsiniz.

Not: 15-21 Ocak haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Güzellikler sizinle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

https://www.mynet.com/15-21-ocak-haftalik-burc-yorumlari-1213241-mykadin

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA