SON DAKİKA

Yakından Kumanda

ÖSYM YDUS yerleştirme sonuçları açıklandı

YDUS yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 14-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınan YDUS tercih işlemleri ÖSYM tarafından yapılan duyuruyla birlikte adayların erişimine açıldı. İşte, YDUS yerleştirme sonuçları sorgulama.

ÖSYM YDUS yerleştirme sonuçları açıklandı
Bu haber 09 Eylül 2017 - 11:32 'de eklendi ve 7 kez görüntülendi.

14-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınan 2016-YDUS 2. Grup (Anesteziyoloji ve Reanimasyon (Anesteziyoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Çocuk Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji (Enfeksiyon Hastalıkları), Genel Cerrahi (Genel Şirürji), Göğüs Hastalıkları (Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz), İç Hastalıkları (Dahili Hastalıklar), Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarına ait tercih işlemleri sonucunda yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

ÖSYM’nin sonuç açıklama sayfasına giren adaylar, kendilerinden istenen T.C. Kimlik Numarası ve Aday Şifresi girerek YDUS tercih sonuçlarını görüntüleyebilecekler.

Tercih sonuçları, yalnızca ÖSYM’nin sonuç açıklama sayfası üzerinden görüntülenebilecek ve adayların adreslerine, mail adreslerine veya telefonlarına herhangi bir şekilde sonuç belgesi veya sonuçların açıklandığına dair bilgi gönderilmeyecektir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA