SON DAKİKA

Yakından Kumanda

Google Pixel 2’nin üreticisi belli oldu!

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2 ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan bilgiler ile birlikte Google Pixel 2 için üretici firma belli oldu!

Google Pixel 2’nin üreticisi belli oldu!
Bu haber 28 Haziran 2017 - 10:48 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün ise HTC U11 sistem dosyaları içindeki dosyalardan yola çıkılarak, yeni telefonun hangi firma tarafından üretileceği tekrar konuşulmaya başlandı.
Google Pixel 2’yi hangi firma üretecek?

Bildiğiniz üzere HTC, Google Pixel telefonlarını üreterek büyük bir başarı elde etti. Google’ın ilk akıllı telefonundan sonra yakalanan başarıyı tekrarlamak isteyen Teknoloji devi, yeni telefonu için sıkı bir çalışmaya başladı.

Duşta müzik keyfi

HTC U11’in sistem dosyalarında yer alan bilgilerden gördüğümüz gibi yeni Google Pixel 2’yi HTC üretebilir. Yeni Pixel cihazları hakkında referans bilgileri içeren bu dosyalarda S2 ve M2 model numaraları görmekteyiz. Şöyle bir baktığımız da ise Google Pixel ve Pixel XL, S1 ve M1 model numaraları ile satışa sunulmuştu.

Ancak geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan detaylar ile birlikte, LG’nin Google Pixel XL 2’yi üreteceği belli olmuştu. Google Pixel XL 2’den sonra Pixel 2’nin de üretici büyük ölçüden belli oldu. Böylelikle Google’ın phablet telefonunu LG, Pixel 2’sini ise HTC üretecek.

Yeni cihazlar hakkında daha net bilgilerin ilerleyen günlerde kullanıcılar ile paylaşılması bekleniyor. Gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA