SON DAKİKA

Yakından Kumanda

Düzceli vatandaşın gübre isyanı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun konakladığı alanın önüne hayvan gübresi dökülmesine sinirlenen Düzceli bir vatandaş önce Düzce Belediye Başkanı’nı aradı sonuç alamayınca da AKP İl Başkanı’na telefon etti.

Düzceli vatandaşın gübre isyanı
Bu haber 28 Haziran 2017 - 10:31 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Provokatörler dün gece yine sahneye çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Adalet Yürüyüşü’nün 13’üncü gecesini geçirdiği Düzce Kalıcı Konutları yolu üzerinde Cumhuriyet Mahallesi mevkisindeki kamp alanının  önüne bir kamyondan hayvan gübresi döküldü. Aracın sürücüsü kaçtı.  Münir Emiral isimli Düzceli bir vatandaş ise yaşananlara isyan ederek gübrenin derhal kaldırılması için seferber oldu.

dailyMotionVideos.push({id:”player-x5s1z9u”, config: {video: “x5s1z9u”, params: {“autoplay”:”0″}}});

 

AKP Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i arayan ve kendisinin de AKP’li olduğu öğrenilen Münir Emiral, pisliğin bir an önce temizlenmesini istedi. İl Başkanı Keskin’e “Gerekirse Tayyip’i, Reis’i arayacağım… Böyle şey olmaz. Düzce’yi pislediniz Düzce’yi… Ayıp ya… Düzce’yi mahvettiniz. Mehmet Keleş’i aradım (Düzce Belediye Başkanı) ‘araç göndereceğim dedi göndermedi’ Söyle ona göndersin” diyen Emiral “Hikmet bu işi temizle” diye çıkıştı. Kendisini cep telefonu ile görüntüleyen adalet korteji katılımcısına da konuşan vatandaş “Bu saldırı Düzce’ye yapılmıştır” dedi.

Gübre yığını bir süre sonra Düzce Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi.

İLGİLİ HABERAdalet kortejinin kamp alanına gübre döktüler

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA