SON DAKİKA

Yakından Kumanda
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Saat 07:35 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, çevrenizle olan her türlü alışverişte, yakınlarınızla olan bağlantınızda, eğitim, yerleşim ve gündelik hayatınızda değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır. Ancak burada dikkat edilecek nokta bu bağlılığın, gelişiminizin önüne duvar örmemesidir. Çünkü yaşamak sadece kendi kabuğumuz içinde saklanmak değildir. Bilgilenerek, dışa açılarak, hayatın farkına varmamız lazımdır. Böylece hem içeride hem de dışarıda keşiflerde bulunarak büyürüz.

Saat 08:35 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, iş hayatınız başta olmak üzere ailevi konularda uyumlu davranmaya çalışmak pek kolay olmayabilir. Yaşanan bir takım olaylar, çelişkili durumlar, dengenizi bozabilir ve sizi gerginleştirebilir. Sürpriz gelişmeler, ister istemez kafa karıştırabilir. İradenizi ön planda tutarak durumları ele almakta yarar var.

Saat 21:03 Ay-Venüs olumlu görünümü, işiniz ve parasal konularda çevrenizdeki kişilerle ilişkinizi önemseyiniz. Kendinize güvenirseniz mutlaka verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Hafta boyunca her işinizde kolaylıklar dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA