SON DAKİKA

Yakından Kumanda

Bülent Ersoy 40 bavulla uçtu!

Yeme-içme ve lüks tutkusuyla abartmayı seven Bülent Ersoy, yine şaşırtmadı! Bir TV programı için Hindistan’a uçan Diva, yanında 40 bavul götürerek rekora imza attı

Bülent Ersoy 40 bavulla uçtu!
Bu haber 08 Mayıs 2017 - 10:16 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.

Gezi programı ‘Dünya Güzellerim’ için önceki gün Hindistan’a giden Bülent Ersoy, her zaman olduğu gibi abartıda tavan yaptı. Hindistan, Nepal ve Vietnam’da gerçekleşecek olan programa Banu Alkan, Burcu Esmersoy ve Safiye Soyman’la giden Diva, yanında tam 40 bavul götürdü. Uçağın kalkmasına 1 saat kala Atatürk Havalimanı’na giriş yapan Ersoy, yerlere kadar uzanan siyah kıyafeti ve uzun takma tırnaklarıyla dikkat çekti. Diva’nın aksine Banu Alkan ve Burcu Esmersoy ise 5 valizle yola çıktı. Safiye Soyman da Bülent Ersoy’u aratmayıp 15 bavulla havalimanına geldi. Hal böyle olunca Mumbai’ye giden kafilenin bagaj ödemesi fazla çıktı.

TEKNİK ARIZA YAPTI
Yaklaşık 32 bin liralık fazla bagaj ücretinin çekim ekibi tarafından ödenmemesi üzerine kısa süreli bir karışıklık yaşandı. Ekip tarafından 5 bin dolar ödendikten sonra yaşanan problem giderildi. Sorunun çözülmesinin ardından bu kez de uçakta teknik arıza meydana geldi. Bu iki sorun nedeniyle uçak 45 dakikalık gecikmeyle Mumbai’ye havalandı. Diva’nın 40 valizini görenler ise “Hindistan’a yerleşecek herhalde” dedi.

UÇAK RÖTAR YAPTI
Bagaj ağırlığının fazla çıkmasıyla kısa süreli sorun yaşayan ünlülerin uçağı 45 dakika gecikmeli kalktı.

Ersoy’un uzun takma tırnakları ve ağır makyajı 7 saatlik uçuş için uygun olmasa da Diva, yine kendine has tarzını konuşturdu.

Doğan SAVAŞ / Takvim

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA